Skip to content

Hakkımızda

Lider bir VoIP tek noktadan çözüm sağlayıcısı.

Flyingvoice Hakkında

2007 yılında kurulan Flyingvoice, iletişim terminal cihazları ve VoIP one-stop çözümlerinin lider tedarikçisidir. Tüm çekirdek üyelerimiz en iyi telekom işletmelerinden ve VoIP alanında kapsamlı profesyonel deneyime sahiptir. Eksiksiz bir VoIP ürün yelpazesine sahip olan Flyingvoice, iş ve ev için VoIP telefonları, ATA’lar ve yönlendiriciler konusunda uzmanlaşmıştır. Her Flyingvoice ürünü için patentli teknolojinin bağımsız araştırma ve geliştirmesine sahibiz, sadece sıkı taşıyıcı düzeyinde BMT testini geçmekle kalmadı, aynı zamanda endüstrinin büyük Softswitch platformları, IMS platformları ve IP-PBX yazılım platformları ile etkileşimli olarak test edildi.

 

Ağ ve iletişimde “satın alması kolay ama kullanması zor” sorununu çözerek küçük, orta ve mikro işletmeleri güçlendirmeyi hedefliyoruz. Bu yıllar boyunca Flyingvoice, son derece rekabetçi ürün ve hizmetleriyle yerli ve yabancı iletişim operatörlerinin, sistem entegratörlerinin ve işletmelerin güvenini ve oybirliğiyle övgüsünü kazandı.

Misyon

Ağ ve iletişimde “satın alması kolay ama kullanması zor” sorununu çözmek ve BT ve DT kullanımını basitleştirerek KOBİ’leri güçlendirmek.

Vizyon

Flyingvoice’u ağ ve iletişim ürünleri satın alımlarında KOBİ’lerin %60’ı için ilk tercih haline getirin.
KOBİ’ler için ağ ve UC sistemleri kurmada en güvenilir iş ortağı olun.

Değer

Temel Değerler: Dürüstlük, Sorumluluk
Büyüme İlkeleri: Öğrenme, iş ve yaşamdaki tutkuyu koruyun.
Organizasyon İlkeleri: Düzenli, Disiplinli, Güvenilir, Denetlenen
Çalışma Prensipleri: Hedefli, Planlı, Belgeli, Üretken
İşbirliği Prensipleri: Süreçlerin Müşteri gereksinimlerine uyarlanması.
Müşteri İlkeleri: İşimiz ve sorumluluğumuz müşteri beklentilerini karşılamak ve aşmaktır.

Ödüller